Wasze pomysły

Techniczne - Masz pomysł na nową funkcjonalność gry? Nowy dział na forum? Pisz tutaj.

Postautor: Dominaris » 21 paź 2013, 10:52

Re: Wasze pomysły

Jeśli chodzi o AI - wpadliśmy też na koncepcje AI uczącego się. Nie wiemy jeszcze czy zdecydujemy się na taki eksperyment, ale chcieli byśmy aby AI uczyło się naszych zachowań. Np - ja zawsze walczę niemalże do końca i zwiewam dopiero na 10% hp, a Soviee gra bardziej zachowawczo i oddala się już przy 50% hp. Ai sterując nami - miało by to odzwierciedlać.
Co ciekawe - to wcale nie musi być skomplikowany system aby działał dobrze i przypominał nam, że faktycznie gramy ze swoimi przyjaciółmi.
  • 0

Co myśli Molus pracujący jako tragarz?
- "Lepsze to niż bawełna.."
Awatar użytkownika
Dominaris
Dark Workshop

Reputacja: 12

Postautor: Soviee » 21 paź 2013, 13:41

Ja zachowawczo? Proszę się :D Ja na 1% HP dopiero się rozkręcam :P
  • 0

Awatar użytkownika
Soviee
Dark Workshop

Reputacja: 9

Postautor: gerwazy » 12 lip 2015, 17:15

Postowałem już w kilku gierkach ale z lenistwa tylko mnie wyśmieli i obsmarowali może tutaj uda się wyprosić. Pomysł mam taki żeby połączyć gierkę ekonomiczną strategiczną i rpg. W mieście byłby jakiś szef co by wybierał droge rozwoju miasta budował mury miejsca mieszkalne itd. byłaby dodatkowa profesja budowniczy i oni byliby najmowani do budowania. A wtedy to by były walki miasto kontra miasto budynki w mieście by broniącym dawały bonusy. Niewszyscy by musieli mieć domy mniej wpływowi np. by mieli mieszkanka w kamieniczkach. Mam też pomysł że mogliby ludkowie stać się nekromantami i przerabiać żywe rasy na martwielców szkielety czy tam wampiry i w ten sposób walczyć po przeciwnej stronie. Kiedyś miałem ful pomysłów ale długo o tym pisać a i tak zapomniałem z resztą wszystkiego od razu i tak byście niezrobili. może ktoś mój wątek rozwinie
  • 0

Awatar użytkownika
gerwazy
Tajemniczy pustelnik

Reputacja: 0

Postautor: Timon » 13 lip 2015, 15:08

Tutaj nikt nie wyśmiewa. ;) Pełna tolerancja.
Sam pomysł niestety za mało szczegółowo opisałeś, żeby móc to jakoś ocenić, a i chciałbym zaznaczyć, że w tym temacie chodzi o pomysły dotyczące Darken Age. ;)
  • 0

Awatar użytkownika
Timon
Gadatliwy pijaczyna

Reputacja: 20

Postautor: Soviee » 15 lip 2015, 10:23

@gerwazy, tak jak napisał Timon, tu jest pełna tolerancja i rozpatrujemy każdy pomysł. Niestety Twój dość znacząco odbiega od głównego założenia Darken Age. To bardziej pomysł na dość duży dodatek :)
Inna sprawa, że niedługo przekażemy Wam bardzo istotną informację odnośnie samej gry (spokojnie, nie zamykamy jej) :)
  • 0

Awatar użytkownika
Soviee
Dark Workshop

Postautor: Empty997 » 27 lip 2015, 15:28

to raczej pytanie niż pomysł chociaż w pewnym sensie coś z pomysłem ma to wspólnego.

Czy zamierzacie dodać aplikacje do gry na telefon?? Sporo gier przeglądarkowych i nie tylko można pobrać również na telefon i z niego pykać w każdym miejscu, nawet w heartstone grywam na telefonie i całkiem użyteczne to jest bo nie muszę ze sobą ciągać wszędzie lapka wystarczy mój iphone.
To tylko luźne pytanie, ale w sumie taka apka na ios'a albo androida moim zdaniem była by całkiem ciekawym rozwiązaniem:)

jeśli zły dział to przepraszam, ale nie wiedziałem gdzie go dodać:)
  • 0

Kocham Spać
Awatar użytkownika
Empty997
Nieśmiały

Reputacja: 2

Postautor: Timon » 28 lip 2015, 20:13

Soviee pisze:Mechanika Darken Age jest tworzona w ten sposób by można było ją łatwo przenieść na urządzenia dotykowe :) Jednak w pierwszej wersji gry niestety nie przewidujemy kompatybilności z urządzeniami mobilnymi. Dojdzie to w późniejszym czasie.

Kiedyś Soviee pisał o tym, jednak było to na prawdę daaawno temu, więc być może się coś zmieniło. Dlatego wstawiam to jako niesprawdzona informacja ;)
  • 0

Awatar użytkownika
Timon
Gadatliwy pijaczyna

Reputacja: 20

Postautor: Soviee » 03 sie 2015, 20:59

Nr 1 to desktopy. Jeśli będzie "fajnie" to oczywiście urządzenia mobilne :)
  • 0

Awatar użytkownika
Soviee
Dark Workshop

<

Wróć do Wasze pomysły

Reputation System ©'