Wesołych świąt!

Gry, filmy, seriale, muzyka, nowinki techniczne, nietypowe hobby... Porozmawiajmy o tym :)

Postautor: Timon » 22 gru 2013, 12:37

Wesołych świąt!

Myślę, że nadszedł już czas na składanie sobie życzeń, żeby te ostatnie dni spędzić na sprzątaniu i gotowaniu.

Obrazek

Chciałbym Wam wszystkim życzyć wspaniałych i rodzinnych świąt, żeby te kilka dni wolnego od szkoły i pracy nie spędzić przy komputerze marnując czas, a posiedzieć z rodziną i chociaż w ten jeden dzień nie wbijać widelca pomiędzy oczy np swojej siostrze. ;)
A tak z osobna, chciałbym życzyć Soviemu, żeby w końcu zobaczył zdjęcie naszego cukiereczka, żeby samochód dobrze się sprawował, żeby wysłał mi kubki i przegonił w ilościach postów haha :D, Dominarisowi masę pomysłów, tonę gier, spełnienia wszystkich projektów i czasu, bo chyba z tym najtrudniej. Cukiereczkowi natomiast chciałbym życzyć, żeby wszystkie prezenty które rodziła w takich wielkich bólach okazały się strzałem w dziesiątkę, żeby spadł śnieg i otworzyli lodowisko, żeby pozdawała wszystkie egzaminy, i napisała pracę dyplomową. Drakesowi życzyłbym weny, żeby tworzył dalej swoje pieśni i wiersze o Darken Age, no i żeby miał czas pisać dla nas. Kapurowi, chce życzyć wielu wspaniałych chwil z nami, żeby doczekał się w końcu gry i żeby spełniły się jego wszystkie marzenia.

Wesołych świąt życzy wujek Timon :D
  • 0

Awatar użytkownika
Timon
Gadatliwy pijaczyna

Reputacja: 20

Postautor: Soviee » 22 gru 2013, 14:00

Re: Wesołych świąt!

Dzięki Timonku ;)
Obiecuje, że kubki dostaniesz jeszcze przed sylwestrem tego roku :)
Ja już dziś wybieram się z rodziną (żoną i psem:P) do miejscowości, która leży 2km od Rosji. Tam właśnie spędzimy rodzinne święta :)
Tobie Timonie, jak i pozostałym użytkownikom naszego "obleganego" foum, życzę również wesołych świąt i bardzo dziękuje za to, że z nami tu jesteście :)
  • 0

Awatar użytkownika
Soviee
Dark Workshop

Reputacja: 9

Postautor: Tujka » 22 gru 2013, 14:44

Śliczne życzenia, aż się wzruszyłam, bardzo dziękuję <3
Również życzę Wam, żeby święta były odpoczynkiem od codzienności, a spędzone z ukochanymi Osobami dały sił na kolejne miesiące. (No i jeszcze puszystej poduchy i ciepłego łóżka, bo tego nigdy za mało ;)
  • 0

Awatar użytkownika
Tujka
Cukiereczek

Reputacja: 3

Postautor: Dominaris » 23 gru 2013, 9:50

Aż się ciepło na sercu robi jak się widzi takie szczere życzenia =)

Mam nadzieję, że będzie kiedyś okazja się spotkać i przełamać zaległym opłatkiem ;)
  • 0

Co myśli Molus pracujący jako tragarz?
- "Lepsze to niż bawełna.."
Awatar użytkownika
Dominaris
Dark Workshop

Reputacja: 12

Postautor: Soviee » 23 gru 2013, 17:12

Specjalnie dla Timona, który nie ma FB:
Obrazek
  • 0