W krainie wyobraźni...

Gry, filmy, seriale, muzyka, nowinki techniczne, nietypowe hobby... Porozmawiajmy o tym :)

Postautor: Tujka » 11 gru 2013, 14:28

Re: W krainie wyobraźni...

http://www.ksiegarniapowszechna.pl/Boze-igrzysko-Historia-Polski;s,karta,id,9788324014231
Ja się zastanawiam czy sobie nie kupić :D

Tak całkiem w ciemno pomysły to latarka czołowa (do biegania po nocach, łażenia po jaskiniach jak również szukania ubrań w szafie), słuchawki, plecak podróżny, kijki do nordic walkingu oO
Rzuć jakąś wskazówką :) Ja muszę wymyślić coś dla dziewczyny brata, której prawie nie znam, więc pewnie dostanie puchate skarpety :D
  • 0

Awatar użytkownika
Tujka
Cukiereczek

Reputacja: 3

Postautor: Dominaris » 11 gru 2013, 16:29

Hmm plecak - może faktycznie jakąś torbę na siłownie bym jej zakupił bo z reklamówką biega, albo ze starą torebką.

Ostatnie co jej kupilem (na urodziny) to bardzo puchaty kocyk - chyba jeden z bardziej trefionych prezentow jakie w zyciu kupilem) (mozna podobne zdobyc nawet za 40-60zl w jysku albo podobnym sklepie)

ksiazki zawsze sa dobrym pomyslem - pod warunkiem ze ktos nie ma ogromnej sterty "to read" w domu - my oboje tak mamy..
  • 0

Co myśli Molus pracujący jako tragarz?
- "Lepsze to niż bawełna.."
Awatar użytkownika
Dominaris
Dark Workshop

Reputacja: 12

Postautor: Timon » 11 gru 2013, 18:46

Wszystko zależy od aktualnych potrzeb, czy też upodobań, Ty najlepiej wiesz co lubi, a czego nie lubi i co potrzebuje. Ja np swojej mógłbym kupić planszówkę i jarałaby się jak kamień pomorski ;)

Może zrób jej poduszkę z jakąś ładna dedykacja, albo jeszcze lepiej walnij sobie tatuaż z jej imieniem haha, a tak całkiem serio, to jeśli lubuje się w kocykach cieplutkich, to może kup jej jakiś cieplutki szlafrok?
  • 0

Awatar użytkownika
Timon
Gadatliwy pijaczyna

Reputacja: 20

Postautor: Tujka » 11 gru 2013, 18:53

Dobry pomysł z tym szlafrokiem! Ja jeszcze dla siebie rozważałam Cytadelę (nie ma to jak samemu sobie prezent wybierać :/ ), ale tu jakaś nowa premiera jest za dwa dni i ciekawa jestem co z tego wyniknie.
  • 0

Awatar użytkownika
Tujka
Cukiereczek

Postautor: Timon » 11 gru 2013, 18:59

Dodruk planowany za 2 dni, pamiętajmy, że jednak jest to galakta, więc opóźnienia są dla nich normą.

Kup sobie Summoner Warsa, albo Innowacje, albo Król i zabójca, jeśli oczywiście galakta znów przesunie dodruk.
  • 0

Awatar użytkownika
Timon
Gadatliwy pijaczyna

Postautor: Tujka » 15 gru 2013, 14:29

Innowacje wyglądają ciekawie i zastanawiam się pomiędzy tym a Cytadelą (dodruk się udał!) i nie wiem. Zniechęca mnie duży element losowości w Innowacjach i jak czytałam opinie to łatwo się tym uprzedzić, a ja osobiście za przesadną losowością nie przepadam.
Bratu i bratowej zamówiłam właśnie nową Neuroshimę Hex, pojęcia nie mam czy im do gustu przypadnie, jak nie to mogą mi oddać :D

Ostatnio grałam w Eclipse, chętnie jeszcze zagram jak będzie okazja, też sporo losowości, która szczególnie na początku może zaboleć, ale podobno dodatek trochę wyrównuje szanse osoby, która nie ma szczęścia (grałam bez dodatku, bo się reszta graczy zlitowała nade mną jako osobą, która z grą się nie zetknęła wcześniej). Ja się dobrze bawiłam, szczególnie obserwując alpejskie kombinacje współgraczy jak nie zerwać sojuszu i kłótnie jak ktoś zdradził :D

Edit: To jeszcze się zapytam, może kojarzycie jakąś grę planszową oczywiście, w klimacie fantasy najlepiej, na klika godzin za około 150 zł?
  • 0

Awatar użytkownika
Tujka
Cukiereczek

Postautor: Dominaris » 16 gru 2013, 9:31

Talisman?
Ewentualnie na allegro skompletować całą MAgie i Miecz.
Kamien gromu - prosta gra (podobna do dominiona) i dosyc tania (za 50zl dorwalem - co ciekawe wersja en kosztuje ok 140zl)
runebound (jesli sie spodoba to jest zabawa na dlugo bo jest do tego masa dodatkow)
  • 0

Co myśli Molus pracujący jako tragarz?
- "Lepsze to niż bawełna.."
Awatar użytkownika
Dominaris
Dark Workshop

Reputacja: 12

Postautor: Timon » 16 gru 2013, 16:41

Talisman jej się nie podoba, co do Kamienia gromu, to w sumie spoko gierka, też ją dorwałem na wyprzedaży, za mała sprzedaż była i dlatego polska wersja jest puszczona za 50 zł, co do Runebound to taki w sumie talisman, z tej pułki wolałbym wybrać rodzimego Dragon Ordeal.
  • 0

Awatar użytkownika
Timon
Gadatliwy pijaczyna

Postautor: Tujka » 16 gru 2013, 19:48

To akurat nie dla mnie :) Ja już zrezygnowałam z prezentu dla siebie, bo nic nie ma. Pytałam w imieniu znajomego, Talisman też tak średnio mu się podobał poza tym już ma. Ostatecznie wybrał Chaos w Starym Świecie. Za to swojej rodzicielce dam Onirim, ciekawa jestem czy jej się spodoba :)
  • 0

Awatar użytkownika
Tujka
Cukiereczek

Postautor: Timon » 16 gru 2013, 20:24

Widzę, że święta będziesz miała przegrane ;D
Chaos w starym świecie, mmm, jedyna wada tej gry, że trzeba minimum 3 osoby, a Onirim, jakoś do tej gry się przekonać nie mogę ;), ja już czekam na swoją grę planszową pod choinką <3

Ej chłopaki! Tak być nie może, że jedyna dziewczyna n a forum nie będzie miała prezentu! Coś trzeba wymyślić :D
  • 0

Awatar użytkownika
Timon
Gadatliwy pijaczyna

<>

Wróć do Offtopic

Reputation System ©'