Wasze ulubione gry via www

Gry, filmy, seriale, muzyka, nowinki techniczne, nietypowe hobby... Porozmawiajmy o tym :)

Postautor: Tujka » 24 wrz 2015, 17:50

Re: Wasze ulubione gry via www

To słabiutko. Po 20 minutach zaczęłam mniej więcej ogarniać czemu czasami nie warto wpadać na wirusy ;)
  • 0

Awatar użytkownika
Tujka
Cukiereczek

Reputacja: 3

Postautor: Empty997 » 25 wrz 2015, 19:27

Jak jest dobra ekipa to każda gra jest spoko, ale osobiście lubię Grepolis :) Chociaż z up'a na up gra się staje p2w... I tylko osoby posiadające $$ wygrywają wszystko, ale co to za przyjemność mieć podane wszystko na tacy?? Ja tam nigdy nie wydaje $$, a największą przyjemność sprawia mnie podbijanie złotników...
  • 0

Kocham Spać
Awatar użytkownika
Empty997
Nieśmiały

Reputacja: 2

Postautor: Dominaris » 30 wrz 2015, 9:09

Empty997 pisze:Jak jest dobra ekipa to każda gra jest spoko, ale osobiście lubię Grepolis :) Chociaż z up'a na up gra się staje p2w... I tylko osoby posiadające $$ wygrywają wszystko, ale co to za przyjemność mieć podane wszystko na tacy?? Ja tam nigdy nie wydaje $$, a największą przyjemność sprawia mnie podbijanie złotników...

Też nigdy nie wydaję pieniędzy na darmowe gry. A w każdym razie nie na rzeczy wpływające na power postaci/miasta czy co tam rozwijamy. Uważam, że ktoś kto wbił się do top 10 bez wydawania kasy jest większym zwycięzcą niż ci z top 3, którzy płacili. Co innego do płacenie za rzeczy czysto wizualne lub oszczędzające tylko czas - kupowanie ich to tak mój wkład w grę, która mi się podoba (w kilku mobach i mmo cośtam pokupowałem).

Dlatego właśnie w Darken Age nie będzie płatnych rzeczy wzmacniających postać bardziej niż to co można zdobyć za darmo.
  • 0

Co myśli Molus pracujący jako tragarz?
- "Lepsze to niż bawełna.."
Awatar użytkownika
Dominaris
Dark Workshop

Reputacja: 12

<

Wróć do Offtopic

Reputation System ©'