Pogadajmy sobie.

Gry, filmy, seriale, muzyka, nowinki techniczne, nietypowe hobby... Porozmawiajmy o tym :)

Postautor: Timon » 17 maja 2014, 13:56

Re: Pogadajmy sobie.

Soviee, tłumaczyć się nie musisz, domyślam się jakie są koszta przy tworzeniu gry i ile to czasu zajmuje ;)
Ale screeny moglibyście dać jakieś ;D

Ja wczoraj przypomniałem sobie o świetnej grze w którą pykaliśmy za młodu ze znajomymi, zaraz po DSJ była nr one! Mowa o GeneRally :D

Kurde ja bym sobie pograł w piłkę, ale ludzi brak, ciężko znaleźć skład jakikolwiek do pokopania, na razie ze sportów zostaje mi uganianie się za małą ;)
  • 0

Awatar użytkownika
Timon
Gadatliwy pijaczyna

Reputacja: 20

Postautor: Dominaris » 19 maja 2014, 14:07

TImon - polecam 2-3x w tyg wypad na siłownie - naprawdę czuje się dużo zdrowszy i generalnie szczęśliwszy jak się pomęcze - dużo ludzi tak ma. Co do Darken Age - właśnie się pocę nad zwiększeniem ilości itemów w grze o jakieś kilkaset lub kilka tysięcy procent (a już jest 3k) - chyba zrozumiałe, że potrzebuje jeszcze "chwilki" (ewentualnie w becie będzie 3k itemów, a reszta dojdzie później). Ale to tylko jedna z wielu rzeczy nad którymi pracujemy.

PS. Te 3k itemów nie uwzględnia tego ile kombinacji da się uzyskać nakładając enchanty (wtedy liczba wzrośnie znacznie).
  • 0

Co myśli Molus pracujący jako tragarz?
- "Lepsze to niż bawełna.."
Awatar użytkownika
Dominaris
Dark Workshop

Reputacja: 12

Postautor: Timon » 19 maja 2014, 16:03

Jak wleci takie chucherko jak ja na siłownie, to mnie wyśmieją :D Już kiedyś nosiłem się z zamiarem, żeby zapisać się na jakąś siłkę, ale niestety na zamiarze się skończyło, może pójdę w Twoje ślady i jednak się zapiszę ;D
Itemy, itemy <3 ale z tymi procentami to nieźle przeholowałeś :D
  • 0

Awatar użytkownika
Timon
Gadatliwy pijaczyna

Postautor: Dominaris » 20 maja 2014, 9:12

Też jestem okruszek, a jakoś daję radę. Jeśli trafisz na dobrą siłownię to nikt Cie tam nie wyśmieje, a wręcz odwrotnie - wszyscy nawzajem się motywują. A z itemami - na razie nie powiem nic więcej, bo sam jeszcze nie mam pewności jak to będzie działać.
  • 0

Awatar użytkownika
Dominaris
Dark Workshop

Postautor: max.kham.7 » 22 cze 2014, 16:25

No nieźle tyle tematów i postów o niepowstałej jeszcze grze :) A tak apropos gry, ona w ogóle powstanie?Zapowiadana była już jakieś 2 lata temu, a tu nawet jeszcze beta testy nie wystartowały lipa:(Grę to się zapowiada jakieś 2-3 miesiące przed startem beta, a nie kilka lat z wyprzedzeniem.Gracze w końcu się znudzą czekaniem i zapomną o grze.
  • 0

Awatar użytkownika
max.kham.7
Tajemniczy pustelnik

Reputacja: 0

Postautor: Dominaris » 23 cze 2014, 14:20

max.kham.7 pisze:No nieźle tyle tematów i postów o niepowstałej jeszcze grze :) A tak apropos gry, ona w ogóle powstanie?Zapowiadana była już jakieś 2 lata temu, a tu nawet jeszcze beta testy nie wystartowały lipa:(Grę to się zapowiada jakieś 2-3 miesiące przed startem beta, a nie kilka lat z wyprzedzeniem.Gracze w końcu się znudzą czekaniem i zapomną o grze.

Nikt rozsądny nie zapowiada gry 2-3 miesiące przed jej pojawieniem się - nawet najwięksi ZAWSZE robią to wcześniej. Apetyt trzeba pobudzić jeszcze przed podaniem dania.
Darken Age cały czas powstaje. To, że niewiele (albo i często nic) nie mówimy na ten temat wynika z tego, że wolimy skupić się na tworzeniu gry niż na marketingu (przyznajemy się do falstartu z publikacjami na fb - swojego czaus wychodziły kilka razy w miesiącu - powinniśmy to zacząć robić tuż przed releasem gry).

Wiele gier, które mogło być hitami okazało się średniakami bo wypuszczano je na szybko. Chcemy uniknąć tego błędu. Uwierzcie - nie jest łatwo być indie (finansować się samemu) i robić grę w tym samym czasie - podwójna robota - ale mamy i nadzieję, że po wydaniu gry i satysfakcja będize podwójna =)
  • 0

Awatar użytkownika
Dominaris
Dark Workshop

Postautor: Timon » 06 wrz 2014, 19:39

Moja ostatnia fascynacja, czyli tabaki.
Wynalazłem coś takiego,świetnie robione i ten język.
  • 0

Awatar użytkownika
Timon
Gadatliwy pijaczyna

Postautor: Timon » 27 sty 2015, 16:39

Uważajcie, żeby nie robić gry zbyt długo...
Obrazek
Bo jak widać, to nie służy grafice xD, ta gra jest robiona 14 lat.
Więc Panowie, ruchy z tymi piątkami :D

Ps. gra to 8bitmmo.
  • 0

Awatar użytkownika
Timon
Gadatliwy pijaczyna

Postautor: Soviee » 28 sty 2015, 20:55

hehehehehe :D Wypaśna gierka:)
Myślę jednak, że aż tak długo robić gry nie będziemy ;) Wspomniany piątek jest bliżej niż dalej!
  • 0

Awatar użytkownika
Soviee
Dark Workshop

Reputacja: 9

Postautor: Dominaris » 02 lut 2015, 15:31

8bitmmo to świetna gierka. A przynajmniej tak ją wspominam (swojego czasu grywałem we wszystko co było choć zbliżone do mmorpg).
  • 0

Awatar użytkownika
Dominaris
Dark Workshop

<>

Wróć do Offtopic

Reputation System ©'